Přehled přijatých přihlášek

List of received entries

Počet přihlášek (bez omluvených) / Number of entries (without excused): 96

Rallysprint série (bez omluvených) / Czech national championship (without excused): 57

Pohár pořadatele (bez omluvených) / Organiser's cup (without excused): 0

Pohár P2+ (bez omluvených) / P2+ cup (without excused): 17

MČR HA / Historic Rally (without excused): 21

Jezdec / Driver
Spolujezdec / Co-driver
Nár.
Nat.
Soutěžící / Competitor
Vůz / Car
Tř.
Gr.
Prior.
Prior.
Roman Vaněk
Jan Pospíšil
CZE
CZE
Roman Vaněk
Škoda 130 LR

17
Petr Farník
Ladislav Zuzánek
CZE
CZE
ÚAMK - Automotoklub Škoda
Škoda Favorit 136 L

E1
Petr Štěpánek
CZE
ČK Motorsport
Honda Civic Vti

9
Jiří Odvrša
Ivo Platek
CZE
CZE
Jiří Odvrša
Škoda Felicia

14
Jaroslav Petrásek
Veronika Krejsová
CZE
CZE
Duck Racing Autoklub v AČR
BMW 318 iS

F6
Martin Lehký
Jakub Kotál
CZE
CZE
Martin Lehký
Škoda Fabia TDI

11
Petr Krajča
Jan Houšť
CZE
CZE
Rally klub Paseky
Renault Clio Sport

8
Marek Pilka
Ondřej Chovanec
CZE
CZE
Marek Pilka
Renault Clio Sport

8
Antonín Tlusťák
Ivo Vybíral
CZE
CZE
Antonín Tlusťák
Škoda Fabia R5

P2+
Oldřich Boček
Jiří Boček
CZE
CZE
Jiří Boček
Seat Ibiza TDI

11
Petr Gargulák
Karel Voltner
CZE
CZE
Petr Gargulák
Renault Clio Sport

8
Martin Vopatřil
Michal Večerka
CZE
CZE
Kimi Sport
Peugeot 208 R2

6
Viktor Pernica
Marek Flek
CZE
CZE
Viktor Pernica
Škoda Fabia

7
Dan Suchý
Miroslav Koutský
CZE
CZE
Duck Racing v AČR
Honda Civic Type R

8
Jaroslav Melichárek
Erik Melichárek
SVK
SVK
ZANETI Motorsport
Ford Fiesta RS WRC

P2+
ASN
Roman Odložilík
Martin Tureček
CZE
CZE
SK DER Rally team
Ford Fiesta R5

P2+
ASN
Tomáš Carbol
Kristýna Smrčková
CZE
CZE
Tomáš Carbol
Škoda 120 S Rallye

C1
Vlastimil Neumann
Otto Slezák
CZE
CZE
KIT RACING
Ford Escort RS Cosworth

F7
Marcel Svačina
Martina Popelková
CZE
CZE
Marcel Svačina
Peugeot 208 R2

6
Michal Nedbal
Jiří Nedbal
CZE
CZE
Randy Historic Racing Klub
Škoda 110 L Rallye

C0
Petr Semerád
Jiří Hlávka
CZE
CZE
Hájek Rally Team
Opel Adam R2

PM
Zdeněk Václavík
Václav Hájek
CZE
CZE
Zdeněk Václavík
Škoda Felicia

14
Petr Jurečka
Pavel Jurečka
CZE
CZE
Petr Jurečka
Subaru Impreza 555

F7
Petr Hejhal
Martin Hejhal
CZE
CZE
Petr Hejhal
Škoda 130 LR

E5
Filip Šimík
Marek Šimík
CZE
CZE
Marek Šimík
Ford Fiesta R2

6
Dominik Stříteský
Jan Mikulík
CZE
CZE
SPIRIT RACING
Opel Adam Cup

6
Jarmila Hrachovcová
Tomáš Kretík
CZE
CZE
Jarmila Hrachovcová
Honda Civic Vti

18
Matěj Řehák
Lukáš Říha
CZE
CZE
Matěj Řehák
Honda Civic Type R

8
Stanislav Blažek
Petr Krčma
CZE
CZE
Stanislav Blažek
Opel Astra GSi

F6
Jan Frei
Martin Klik
CZE
CZE
Jan Frei
Lada VFTS

E6
Marek Vlček
Tomáš Plachý
CZE
CZE
KIT Racing
Peugeot 208 R2

6
Martin Čagánek
CZE
Martin Čagánek
Škoda Felicia

10
Martin Hrachovec
Hana Illéšová
CZE
CZE
Martin Hrachovec
Škoda 130 RS

17
Jakub Schimmer
Patrik Otruba
CZE
CZE
Jakub Schimmer
Citroën DS3 R1

9
Rudolf Valla
Tomáš Valla
CZE
CZE
AUTO KLUB Tišnov z.s.
Škoda Fabia

7
Patrik Rujbr
Jaromír Švec
CZE
CZE
TNT Počernice s.r.o.
Škoda Fabia R5

P2+
Milan Zbořil
David Matyáš
CZE
CZE
Mojmír Mader
Nissan Almera GTI

16
Silvestr Mikuláštík
CZE
Walašský rally klub v AČR
Škoda Octavia WRC

P2+
Zbyněk Hrabec
Martin Hlavatý
CZE
CZE
Zbyněk Hrabec
Honda Civic Vti

9
Miroslav JULÍNEK
František FOLTÝN
CZE
CZE
František Foltýn
Škoda Octavia TS

A2
Jiří SATRÁNSKÝ
Jakub FRIDRICH
CZE
CZE
AGROTEC AUTOKLUB v AČR
Alfa Romeo 147

8
Jan Klvaňa
Lukáš Hýža
CZE
CZE
Jan Klvaňa
Opel Adam Cup

6
FIA
Tomáš Pospíšilík
Jiří Hovorka
CZE
CZE
Autokomplex Menčík Škoda Rally team
Škoda Fabia R5

P2+
JAKUB URBAN
JIŔI ŚVEC
CZE
CZE
Královéhradecký Rally Klub
Škoda Fabia

7
Otmar Uher
Richard Lasevič
CZE
CZE
Uher Otmar
Ford Escort RS Cosworth

F7
Jiří Lichovník
Martina Picková
CZE
CZE
Jiří Lichovník
Honda Civic Vti

9
Radim Orava
Vladimír Osička
CZE
CZE
Radim Orava
Renault Clio Sport

8
PAVEL URBAN
PETR SVOBODA
CZE
CZE
Královéhradecký Rally Klub
Škoda Fabia TDI

11
Nikola Dvořáková
Ondřej Novák
CZE
CZE
Nikola Dvořáková
Honda Civic Vti

9
Adam Fabrika
CZE
DEFRS Rally Team
Mitsubishi Lancer Evo IX

P2+
Jiří Pohlídal jun.
Vladimír Machoň
CZE
CZE
Jiří Pohlídal jun.
Renault Clio Sport

8
Michal Srb
Aleš Pilný
CZE
CZE
Michal Srb
Citroën C2 R2

6
Jaroslav Pešl
Radek Juřica
CZE
CZE
JP Motorsport
Mitsubishi Lancer Evo IX

P2+
Grzegorz Grzyb
Jakub Wrobel
POL
POL
Rufa Sport
Škoda Fabia R5

P2+
ASN
Martin Březík
Marek Omelka
CZE
CZE
Březík Martin
Škoda Fabia R5

P2+
Vladimír Hanuš
Karolína Jugasová
SVK
CZE
VH autoracing s.r.o.
Ford Fiesta R5

P2+
Tomáš Zeman
Kristýna Urbanová
CZE
CZE
Multi-S Racing
Škoda 130 LR

17
Jiří Doupovec
David Hradecký
CZE
CZE
Doupovec Jiří
Škoda 110 L

17
Pavel Malaník
Josef Sedlář
CZE
CZE
Rally klub Paseky o.s.
Škoda Favorit 136 L

14
STEPHANE SCELLIER
Veronika TEPLÁ
FRA
CZE
SCELLIER STEPHANE
Opel Kadett Gsi

E3
Josef Kakrda
Štěpán Chludil
CZE
CZE
Josef Kakrda
Opel Ascona A

C3
Lukasz Kotarba
Tomasz Kotarba
POL
POL
Łukasz Kotarba
Škoda Fabia R5

P2+
Petr Šimurda
Milan Dlouhý
CZE
CZE
SPIRIT RACING
Škoda 130 LR

E5
Libor Pernica
Martin Zigler
CZE
CZE
A-TEAM RALLY
Peugeot 208 R2

6
Michal Babička
Tomáš Novotný
CZE
CZE
A-TEAM RALLY
Peugeot 208 R2

6
Pavel Balíček
Jan Fischer
CZE
CZE
Multi-S Racing
Škoda 120 LS Rally

17
Karel Štochl
Adéla Vacková
CZE
CZE
Karel Štochl
Škoda Fabia R5

P2+
Tomáš Růžička
Jaroslav Novák
CZE
CZE
KIMI SPORT
Ford Fiesta R5

P2+
Martin Vlček
Jindřiška Žáková
CZE
CZE
KOWAX racing
Ford Fiesta R5

P2+
ASN
Jiří Perník
Lukáš Votava
CZE
CZE
Jiří Perník
Škoda 130 LR

17
Martin Klepáč
Radek Outěřický
CZE
CZE
Martin Klepáč
Peugeot 205 Gti

E3
Teodor Stolarek
Leszek Janusz
POL
POL
Teodor Stolarek
Suzuki Swift GTi

E1
Jaromír Helis
Martin Poláček
CZE
CZE
Jaromír Helis
Škoda 120 S Rallye

17
Petr Martinek
Jiří Blažek
CZE
CZE
Petr Martinek
Suzuki Swift GTi

14
Daniel Zapletal
Tomáš Drbal
CZE
CZE
Daniel Zapletal
Renault Clio Sport

16
Daniel Kotek
Jiří Kotek
CZE
CZE
Jiří Kotek
Škoda 130 LR

E5
Miloš Sekyra
Michal Brožík
CZE
CZE
Miloš Sekyra
BMW 318 iS

F6
Karel Trněný
Christian Doerr
CZE
DEU
Karel Trněný
Škoda Fabia WRC

P2+
Pavel Klečka
Ondřej Monsport
CZE
CZE
Pavel Klečka
Škoda Fabia

10
Petr Nešetřil
Jiří Černoch
CZE
CZE
Petr Nešetřil
Porsche 997 GT3

P2+
Ondřej Mezihorák
Daniel Hamšík
CZE
CZE
Ondřej Mezihorák
Honda Civic Vti

9
Ondřej Mozola
Bořivoj Mozola
CZE
CZE
Mozola Ondřej
Škoda 1100 MB

17
Josef Urban
jaroslav Urban
CZE
CZE
Multi-s Racing
Škoda 130 LR

17
Lukáš Pondělíček
CZE
Lukáš Pondělíček
Škoda Fabia S2000

5
Roman Vlas
Tomáš Pfajfr
CZE
CZE
Roman Vlas
Škoda Octavia Kit Car

16
Jan Bezemek
Kunst Jakub
CZE
CZE
Jan Bezemek
Škoda 130 L

E1
Hýbner Vratislav
Jiří Jonášek
CZE
CZE
Hýbner Vratislav
Peugeot 205 Gti

E3
Tomáš Vyvlečka
Vojtěch Mudrák
CZE
CZE
Tomáš Vyvlečka
Honda Civic Vti

18
Jan Dvořák
Jiří Kalkus
CZE
CZE
AUTOKLUB PEUGEOT RALLY TALENT
Peugeot 208 R2

6
Lukáš Nekvapil
Roman Koscelník
CZE
CZE
TNT Počernice s.r.o.
Opel Adam R2

6
Daniel Matuš
Juraj Urbaník
SVK
SVK
Daniel Matuš
Škoda Fabia

10
Karel Jirátko
Ivo Valach
CZE
CZE
Karel Jirátko
Fiat 131 Abarth

D3
Michal Kolář
David Uhříček
CZE
CZE
Michal Kolář
Opel Adam Cup

6
Michal Horák
Karel Zapletal
CZE
CZE
Kimi sport
Opel Adam R2

6
Tomáš Uher
Markéta Kuderová
CZE
CZE
Tomáš Uher
Škoda Fabia TDI

11
Jakub Nedbal
Miroslav Konvalinka
CZE
CZE
Jakub Nedbal
Škoda 130 RS

17