Přehled přijatých přihlášek

List of received entries

Počet přihlášek (bez omluvených) / Number of entries (without excused): 122

Rallysprint série (bez omluvených) / Czech national championship (without excused): 73

Pohár pořadatele (bez omluvených) / Organiser's cup (without excused): 0

Pohár P2+ (bez omluvených) / P2+ cup (without excused): 20

MČR HA / Historic Rally (without excused): 28

Jezdec / Driver
Spolujezdec / Co-driver
Nár.
Nat.
Soutěžící / Competitor
Vůz / Car
Tř.
Gr.
Prior.
Prior.
Lukasz Habaj
Daniel Dymurski
POL
POL
Sports Racing Technologies
Škoda Fabia R5

P2+
Jaromír Tarabus
Daniel Trunkát
CZE
CZE
Keane Motorsport
Škoda Fabia R5

P2+
ASN
Miroslav Jakeš
Petr Machů
CZE
CZE
Samohýl ŠKODA Team
Škoda Fabia R5

P2+
ASN
Roman Odložilík
Martin Tureček
CZE
CZE
SK DER Rally Team
Škoda Fabia R5

P2+
ASN
Jaroslav Melichárek
Erik Melichárek
SVK
SVK
Jaroslav Melichárek
Volkswagen Polo Gti R5

P2+
ASN
Ondřej Bisaha
Petr Těšínský
CZE
CZE
Ondřej Bisaha
Hyundai i20 R5

P2+
ASN
Martin BŘEZÍK
Marek OMELKA
CZE
CZE
Samohýl ŠKODA Team
Škoda Fabia R5

P2+
Patrik Rujbr
Jaromír Švec
CZE
CZE
TNT POČERNICE s.r.o.
Škoda Fabia R5

P2+
Petr Trnovec
Miroslav Staněk
CZE
CZE
HYUNDAI KOWAX RACING
Hyundai i20 R5

P2+
Karel Trněný
Christian Doerr
CZE
DEU
Kamiro Racing ACCR Czech Team
Ford Fiesta R5

P2+
Karel Štochl
Adéla Vacková
CZE
CZE
Karel Štochl
Ford Fiesta RS WRC

P2+
Vladimír Hanuš
Karolína Jugasová
SVK
CZE
VH-Racing s.r.o
Hyundai i20 R5

P2+
Pavel Ševčík
Luděk Vajdák
CZE
CZE
Pavel Ševčík
Mitsubishi Lancer Evo IX

P2+
Martin Kouřil
CZE
MK Racing
Škoda Fabia R5

P2+
Lukáš Pondělíček
Lukáš Vyoral
CZE
CZE
Lukáš Pondělíček
Škoda Fabia S2000

P2+
Adam Březík
Jaroslav Novák
CZE
CZE
Adam Březík
Peugeot 208 R2

6
Lukáš Nekvapil
Petra Řiháková
CZE
CZE
TNT Počernice s.r.o.
Opel Adam R2

6
Josef Hartmann
Karel Voltner
CZE
CZE
STAVBY - BALLER s.r.o
Ford Fiesta R2T

6
Michal Horák
Karel Zapletal
CZE
CZE
Kimi sport
Opel Adam R2

6
Egon Smékal
Ivo Vybíral
CZE
CZE
BENS, spol s.r.o.
Citroën DS3 R3T Max

5
Vlastimil Dědic jun.
Silvie Hlavičková
CZE
CZE
VD Rally Team klub v AČR
Renault Clio R3T

5
Michal Srb
Aleš Pilný
CZE
CZE
Michal Srb
Citroën C2 R2

6
Adam Fabrika
Jindřich Horáček
CZE
CZE
DEFRS Rally Team
Mitsubishi Lancer Evo IX

P2+
Martin RADA
Jaroslav JUGAS
CZE
CZE
AGROTEC AUTOKLUB v AČR
Fiat 124 Abarth RGT

P2+
Marek Vlček
Tomáš Plachý
CZE
CZE
RENTOR RACING s.r.o.
Škoda Fabia R5

P2+
Arkadiusz Lechoszest
Marcin Szeja
POL
POL
Arkadiusz Lechoszest
Škoda Fabia S2000

P2+
Jaromír Tomaštík
Jaroslav Vrečka
CZE
CZE
JT RALLY TEAM
Mitsubishi Lancer Evo IX

P2+
Michal Vaňhara
CZE
Michal Vaňhara
Peugeot 208 R2

6
Lumír Firla
Michal Večerka
CZE
CZE
K+K Racing team v AČR
Peugeot 208 R2

6
Petr Lukašík
Martina Mikulášková
CZE
CZE
Lukašík Petr
Peugeot 208 R2

6
Jakub Talaš
Ondřej Krajča
CZE
CZE
Jakub Talaš
Peugeot 208 R2

6
Pavel Mika
Radim Strnad
CZE
CZE
Mika Pavel
Peugeot 208 R2

6
Vratko Kubík
Jiří Kalkus
SVK
CZE
Vratko Kubík
Opel Adam R2

6
Adam Lahola
Vítězslav Baďura
CZE
CZE
Adam Lahola
Peugeot 208 R2

6
Radek Jatel
Tomáš Šmíd
CZE
CZE
K.I.T.RACING CS, s.r.o.
Peugeot 208 R2

6
Petr Krajča
Jan Houšť
CZE
CZE
Rally klub Paseky
Renault Clio Sport

5
Vladimír Mandík
Tereza Mandíková
CZE
CZE
Vladimír Mandík
Škoda Fabia TDI

11
Martin Lehký
Jakub Kotál
CZE
CZE
Martin Lehký
Škoda Fabia TDI

11
Denis Novák
Daniel Hamšík
CZE
CZE
Novák Denis
Škoda Octavia TDI

11
Ondřej Maxmilián Jirák
František Kubů
CZE
CZE
UAMK -Automotoklub Škoda
Škoda Fabia TDI

11
Matěj Řehák
Lukáš Říha
CZE
CZE
MAKAIO Racing
Honda Civic Type R

8
Pavel Řihák
Petr Peca
CZE
CZE
Pavel Řihák
Honda Civic Type R

8
Tibor Bartúnek
Miroslav Koutsky
CZE
CZE
AK Tišnov
Honda Civic Type R

8
Adam Čepela
Roman Čepela
CZE
CZE
Adam Čepela
Ford Puma

18
Vladimír Příborský
Vladimír Příborský
CZE
CZE
Vladimír Příborský
Škoda Felicia

14
Radim Růžička
Roman Zábojník
CZE
CZE
Radim Růžička
Honda Civic Vti

15
Pavel Malaník
Josef Sedlář
CZE
CZE
Rally klub Paseky o.s.
Škoda Favorit 136 L

14
Josef Urban
jaroslav Urban
CZE
CZE
Multi-s Racing
Škoda 130 LR

17
Tomáš Vyvlečka
Vojtěch Mudrák
CZE
CZE
Tomáš Vyvlečka
Honda Civic

18
Jiří Perník
Lukáš Votava
CZE
CZE
Jiří Perník
Škoda 130 LR

17
Pavel Šivic
Ladislav Tarabus
CZE
CZE
Šivic Pavel
Škoda Felicia

14
Martin Lošťák
Jiří Wimmer
CZE
CZE
Martin Lošťák
Škoda Felicia

7
Michal Kolář
David Uhříček
CZE
CZE
Michal Kolář
Opel Adam Cup

6
Jakub Jančík
Jan Jurčík
CZE
CZE
Jakub Jančík
Opel Adam Cup

PM
Jan Ludvíček
Jana Sluková
CZE
CZE
Jan Ludvíček
Opel Adam Cup

6
Filip Ocelka
Jan Mikulík
CZE
CZE
Ocelka Filip
Opel Adam Cup

6
Karol Zardzewiały
Adrian Mroszczyk
POL
POL
Karol Zardzewiały
Renault Clio Sport

5
Michal Vrbka
Martin Zigler
CZE
CZE
Michal Vrbka
Renault Clio Sport

5
Marek Pilka
Ondřej Chovanec
CZE
CZE
Marek Pilka
Renault Clio Sport

8
David Ševčík
Jan Pospíšil
CZE
CZE
David Ševčík
Honda Civic Vti

9
Martin Minařík
Zuzana Plšková
CZE
CZE
Martin Minařík
Honda Civic Vti

9
Petr Daniel jun.
Michal Cibulka
CZE
CZE
Petr Daniel jun.
Honda Civic Vti

9
Milan Zbořil
David Matyáš
CZE
CZE
Mojmír Mader
Nissan Almera GTI

16
Daniel Zapletal
Tomáš Drbal
CZE
CZE
Daniel Zapletal
Renault Clio 16V

16
Radim Drga
Michal Merčák
CZE
CZE
Radim Drga
Renault Clio Sport

16
Michaela Debnárová
Lucia Laurincová
SVK
SVK
Michaela Debnárová
Renault Clio R3

5
Jaroslav Burian
Šebesta Petr
CZE
CZE
Jaroslav Burian
Škoda Fabia TDI

11
Jiří Gerych
Martin Navrátil
CZE
CZE
SK DER Rally Team
Citroën Saxo VTS

15
Petr Hejtmánek
Jakub Kunst
CZE
CZE
Petr Hejtmánek
Škoda 130 RS

17
Martin Hrachovec
CZE
Martin Hrachovec
Škoda 130 RS

17
Tomáš Zeman
Kristýna Urbanová
CZE
CZE
Multi-s Racing
Škoda 130 LR

17
Roman Vaněk
Ivan Horák
CZE
CZE
Roman Vaněk
Škoda 130 LR

17
Vlastimil Zigo
Tomáš Kurečka
CZE
CZE
Vlastimil Zigo
Škoda Felicia

18
Jiří Odvrša
Ivo Platek
CZE
CZE
Jiří Odvrša
Škoda Felicia

14
Zdeněk Václavík
Václav Hájek
CZE
CZE
Zdeněk Václavík
Škoda Felicia

14
Jan Dostál
Zdeněk Dostál
CZE
CZE
VD Rally Team klub v AČR
Škoda Fabia

7
Jaroslav Matoušek
Karel Komenda
CZE
CZE
Jaroslav Matoušek
Škoda Felicia

7
Vladimír Kolařík
Diana Kovářová
CZE
CZE
Vladimír Kolařík
Škoda Fabia

7
Rudolf Valla
Tomáš Valla
CZE
CZE
Ak Tišnov Z.S.
Škoda Fabia

7
Jaromír Helis
Martin Poláček
CZE
CZE
Jaromír Helis
Honda Civic Vti

18
Adam Rachfał
Słavomir Leja
POL
POL
Adam Rachfał
Honda Civic Vti

18
FIA
Daniel Polášek
Kateřina Pohlídalová
CZE
CZE
Daniel Polášek
Honda Civic Vti

9
Oldřich Kaplánek
Bude doplněno Bude doplněno
CZE
CZE
DEFRS Rally Team
Honda Civic Vti

9
Roman Burget
Michal Poch
CZE
CZE
team green
Škoda 130 RS

17
Tomáš Carbol
Kristýna Smrčková
CZE
CZE
Tomáš Carbol
Škoda 130 RS

17
Jakub Nedbal
Miroslav Konvalinka
CZE
CZE
Jakub Nedbal
Škoda 130 RS

17
Jiří Doupovec
David Hradecký
CZE
CZE
Doupovec Jiří
Škoda 110 L

17
Miroslav Kulhánek
Martin Rakušan
CZE
CZE
Miroslav Kulhánek
Škoda Fabia

14
Pavel Klečka
Ondřej Monsport
CZE
CZE
HYUNDAI KOWAX RACING
Škoda Fabia

10
Petr Suchánek
Tereza Šebáková
CZE
CZE
Petr Suchánek
Peugeot 206 XS

18
Petr Pavič
Kateřina Peterková
CZE
CZE
Petr Pavič
Peugeot 206 XS

18
Bronislav Kořínek
Hana Baďurová
CZE
CZE
Bronislav Kořínek
Citroën C2 VTS

15
Petr Martinek
Jiří Blažek
CZE
CZE
Petr Martinek
Suzuki Swift GTi

14
Jarmila Hrachovcová
Tomáš Kretík
CZE
CZE
Jarmila Hrachovcová
Honda Civic Vti

18
Vlastimil Neumann
Martin Hlavatý
CZE
CZE
K.I.T.RACING CS, s.r.o.
Ford Escort RS Cosworth

F7
Libor Kotrmon
Jan Krecman
CZE
CZE
Libor kotrmon
Ford Escort RS Cosworth

F7
Martin Černý
Jaroslav Krajča
CZE
CZE
Martin Černý
Lada VFTS

E6
Petr Jurečka
Pavel Jurečka
CZE
CZE
Petr Jurečka
Subaru Impreza 555

F7
FIA
Vratislav Hýbner
Jiří Jonášek
CZE
CZE
Vratislav Hýbner
Peugeot 205 Gti

E3
Teodor Stolarek
Adam Jaros
POL
POL
Teodor Stolarek
Suzuki Swift GTi

E1
Petr Hejhal
Martin Hejhal
CZE
CZE
Petr Hejhal
Škoda 130 LR

E5
Petr Hustý
Rudolf Kouřil
CZE
CZE
Garage77
Mercedes-Benz 190 E

E4
Martin Kučera
Eva Žaludková
CZE
CZE
Duck Racing Autoklub v AČR
BMW 318 iS

F6
Jiří Šrámek
David Rubáš
CZE
CZE
Jiří Šrámek
BMW 318 iS

F6
Stanislav Blažek
Veronika Teplá
CZE
CZE
Stanislav Blažek
Nissan Sunny GTI

F6
Milan Kopka
Jiří Skořepa
CZE
CZE
Kopka Milan
BMW 2002 TI

C3
Josef Kakrda
Štěpán Chludil
CZE
CZE
Josef Kakrda
Opel Ascona A

C3
František Mikoška
Sabina Mikoška
CZE
CZE
Mikoška František
Lada 21011 MTX Rallye

D2
Pavel Karlík
Martin Fabián
CZE
CZE
Pavel Karlík
Lada VFTS

E6
Jan Bezemek
Tomáš Pfajfr
CZE
CZE
Jan Bezemek
Škoda 130 L

E1
Martin Klepáč
Petr Krčma
CZE
CZE
Martin Klepáč
Peugeot 205 Gti

E3
Vratislav Steuer
Jakub Nohel
CZE
CZE
Vratislav Steuer
Škoda 130 LR

E5
Miloš Sekyra
Josef Král
CZE
CZE
Miloš Sekyra
BMW 318 iS

F6
Karel Jirátko
Ivo Valach
CZE
CZE
Karel Jirátko
Opel Ascona A

C3
Vlastimil Mikel
Dalibor Fojtík
CZE
CZE
Vlastimil Mikel
Lada 1600 R

D2
Jaroslav Šenkýř
Jan Fischer
CZE
CZE
SYSKA RACING, z.s.
Suzuki Swift GTi

F5
Ondřej Palacký
Ivan Vránský
CZE
CZE
Palacký Ondřej
Škoda Favorit 136 L

F5
Petr Drbal
Michal Zdráhal
CZE
CZE
Petr Drbal
VAZ 21074

E2
Patrik Silber
Jiří Silber
CZE
CZE
Patrik Silber
Lada 21011 MTX Rallye

D2
Pavel PETR
Tomáš EFFA
CZE
CZE
MAKAIO RACING
Škoda 120 S Rallye

D1
Oldřich Kovařík
CZE
Oldřich Kovařík
Škoda Octavia

A2
Miroslav JULÍNEK
František FOLTÝN
CZE
CZE
Miroslav Julínek
Škoda Octavia TS

B2